wijn

3 artikelen
sorteer op:
3 artikelen
Reve D'une Dame viognier 0.75L - 17371401 - HEMA 8.5

Reve D'une Dame viognier 0.75L

Deze witte wijn komt uit Zuid-Frankrijk en is gemaakt van de viognier druif. Dit resulteert in een zeer aromatische wijn met geuren van bloemen en exotisch fruit. Een perfecte combinatie met een aperitief of bij salades en vis. De moderne technieken gecombineerd met de oude tradities van het wijnmaken resulteren in een zeer subtiele en elegante wijn. Goed uitgebalanceerde aroma's van bloemen, exotisch fruit, citrus en perzik met een verfijne afdronk maken dit een zeer aangenaam glas wijn.

lees meer
  • land van herkomst: Frankrijk
  • wijnstreek: Languedoc
  • druivensoort: viognier
  • smaakprofiel: rond
per 6 stuks bestelbaar
7.99
Chatelain Bel-Air Mareil bordeaux AOC 0.75L - 17365000 - HEMA 8.5

Chatelain Bel-Air Mareil bordeaux AOC 0.75L

Deze fruitige rode wijn is mooi in balans. De merlot geeft de wijn zijn soepele karakter en de cabernet sauvignon zorgt voor structuur. De Bordeaux regio in Frankrijk is een streek met een enorme diversiteit aan wijnen. Een streek waar traditie en innovatie hand in hand gaan. De druivensoorten van deze wijn, merlot (60%) en cabernet sauvignon (40%), zijn ook de hoofdrolspelers in de streek, waar ze optimaal presteren.

lees meer
  • land van herkomst: Frankrijk
  • wijnstreek: Bordeaux
  • druivensoort: merlot, cabernet sauvignon
  • lekker bij: aperitief, diverse vlees- en kaassoorten
per 6 stuks bestelbaar
7.69

Clairette de Die - 0.75 L

Deze mousserende wijn is fris, halfzoet en afkomstig uit het Rhône-gebied. Een verfijnde wijn met hints van lychee en bloemen en gemaakt van de druivensoorten Muscat en Clairette op bijzondere, traditionele wijze volgens de Méthode Dioise Ancestrale . Aangezien de bubbel licht zoetig is, kun je hem perfect combineren met desserts. De ideale drink temperatuur voor deze wijn is 5°C. De Methode Dioise Ancestrale is een techniek waarbij de most maandenlang langzaam gist in tanks onder een zeer lage temperatuur. Als er nog zon 55 gram suiker overblijft en niet in alcohol is omgezet, wordt het sap gefilterd in flessen gedaan om daar verder te gisten. Na een paar maanden wordt het laatste depot (bezinksel) uit de fles verwijderd, waarna de wijn in schone flessen wordt gebotteld. Clairette de Die is de bekendste wijn die gebruik maakt van deze bijzondere techniek.

lees meer
  • land van herkomst: Frankrijk
  • wijnstreek: Rhône
  • druivensoort: clairette, muscat
  • smaakprofiel: sprankelend
per 3 stuks bestelbaar
8.99