wijn

4 artikelen
sorteer op:
aanbevolen
  • aanbevolen
  • prijs: laag naar hoog
  • prijs: hoog naar laag
  • nieuw
  • best verkocht
4 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen

Clairette de Die - 0.75 L

Deze mousserende wijn is fris, halfzoet en afkomstig uit het Rhône-gebied. Een verfijnde wijn met hints van lychee en bloemen en gemaakt van de druivensoorten Muscat en Clairette op bijzondere, traditionele wijze volgens de Méthode Dioise Ancestrale . Aangezien de bubbel licht zoetig is, kun je hem perfect combineren met desserts. De ideale drink temperatuur voor deze wijn is 5°C. De Methode Dioise Ancestrale is een techniek waarbij de most maandenlang langzaam gist in tanks onder een zeer lage temperatuur. Als er nog zon 55 gram suiker overblijft en niet in alcohol is omgezet, wordt het sap gefilterd in flessen gedaan om daar verder te gisten. Na een paar maanden wordt het laatste depot (bezinksel) uit de fles verwijderd, waarna de wijn in schone flessen wordt gebotteld. Clairette de Die is de bekendste wijn die gebruik maakt van deze bijzondere techniek.

lees meer
  • land van herkomst: Frankrijk
  • wijnstreek: Rhône
  • druivensoort: clairette, muscat
  • smaakprofiel: sprankelend
per 3 stuks bestelbaar
8.99
11.99/l
Reve D'une Dame viognier 0.75L - 17371401 - HEMA 8.5

Reve D'une Dame viognier 0.75L

Deze witte wijn komt uit Zuid-Frankrijk en is gemaakt van de viognier druif. Dit resulteert in een zeer aromatische wijn met geuren van bloemen en exotisch fruit. Een perfecte combinatie met een aperitief of bij salades en vis. De moderne technieken gecombineerd met de oude tradities van het wijnmaken resulteren in een zeer subtiele en elegante wijn. Goed uitgebalanceerde aroma's van bloemen, exotisch fruit, citrus en perzik met een verfijne afdronk maken dit een zeer aangenaam glas wijn.

lees meer
  • land van herkomst: Frankrijk
  • wijnstreek: Languedoc
  • druivensoort: viognier
  • smaakprofiel: rond
per 6 stuks bestelbaar
7.99
10.65/l
Mezzogiorno falanghina bio 0.75L - 17378000 - HEMA 7.5

Mezzogiorno falanghina bio 0.75L

Geniet van de frisheid van deze Mezzogiorno van de falanghina druif uit Italië. Deze biologische wijn heeft aroma's van abrikoos en meloen met een hint van groene kruiden. Perfect bij vis, zeevruchten of salades. Ook heerlijk met een borrelplank of antipasti. Proost op een gezellige avond!

lees meer
  • land van herkomst: Italië
  • wijnstreek: Abruzzen
  • druivensoort: falanghina
  • smaakprofiel: fris
per 6 stuks bestelbaar
7.49
9.99/l

Bonicelli Chianti Riserva - 0.75L

Gezien in het AD en NRC:"Trakterend op vol rijp rood en mollig fruit. Warme kersen, vanille, zoete specerij en fijnere zuren." - Harold Hamersma "Vol rijp rood en mollig fruit. Warme kersen, vanille en zoete specerij. Lamskoteletjesklant." Op de heuvels van Florence, ten zuiden van de stad Firenze, zijn de druiven voor deze Chianti Classico tot rijping gekomen en handmatig geoogst van half september tot half oktober. De wijn is gemaakt van Sangiovese, dé druivensoort van Toscane, aangevuld met Merlot. Een gedeelte van de wijn wordt gedurende 2 jaar op hout gelagerd, wat de wijn een mooie intensiteit geeft. Deze aromatische Chianti verleidt met zijn sprankelende rode kleur. Aromas van rood fruit worden aangevuld met kruidige- en houttonen. In deze elegante, zachte en ronde wijn proef je de Toscaanse zon.

lees meer
  • land van herkomst: Italië
  • wijnstreek: Chianti
  • druivensoort: sangiovese
  • smaakprofiel: zacht
niet online, bekijk winkelvoorraad
8.99
11.99/l