wijn

3 artikelen
sorteer op:
aanbevolen
  • aanbevolen
  • prijs: laag naar hoog
  • prijs: hoog naar laag
  • nieuw
  • best verkocht
3 artikelen
filters
filter en sorteer
alles verwijderen
Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L - 17370111 - HEMA 8.5

Neleman monastrell cabernet sauvignon - 0,75 L

Een zeer toegankelijke wijn met veel sappig, rood fruit, aroma’s van jam en bosbessen en een lichte kruidigheid. Door de ronde en zachte smaak is Neleman Monastrell-Cabernet Sauvignon makkelijk in te zetten bij veel verschillende gerechten. In de smaak zijn ook wat kruiden, peper en zoethout terug te vinden. Heerlijk bij pasta, lichte vleesgerechten en verschillende kaassoorten. Nu op dronk, geen bewaarwijn. Maximaal 2 tot 3 jaar na de oogst te gebruiken. Bij Neleman maken ze wijnen die 100% biologisch en 100% vegan zijn. Dat doen ze met liefde én met een boodschap: maak de wereld mooier en drink betere wijn. 

lees meer
  • land van herkomst: Spanje
  • wijnstreek: Valencia
  • druivensoort: monastrell, cabernet sauvignon
  • smaakprofiel: zacht
per 6 stuks bestelbaar
6.99
9.32/l
Dreambird pinot noir 0.75L - 17360117 - HEMA 7+

Dreambird pinot noir 0.75L

Deze pinot noir uit Roemenië is licht en fruitig. De wijn heeft smaken van sappige aardbeien, rode kersen en een vleugje kruiden. Altijd een goede keuze voor iedere gelegenheid. Extra lekker bij een avondje met goed gezelschap, een maaltijd met gegrilde kip of een borrelplank met zachte kazen.

lees meer
  • land van herkomst: Roemenië
  • druivensoort: pinot noir
  • smaakprofiel: zacht
  • lekker bij: gepeperde vleesgerechten en champignons
per 6 stuks bestelbaar
4.99
6.65/l
umbrele pinot noir rosé - 0,75 L - 17380045 - HEMA 8

umbrele pinot noir rosé - 0,75 L

Deze rosé gemaakt van de Pinot Noir druif heeft veel te bieden. Een fruitige geur van frambozen en bosaardbei. De smaak is verrassend fris met aromas van rijp, lichtzoet fruit. De rosé geeft zn kleur af door de (rode) schil van de Pinot Noir druif. De druiven worden heel lichtjes geperst, door het korte schil contact ontstaat er een mooie roze kleur. Het wijnland Roemenië is een land met een lange historie. De legende gaat dat de wijngod Bacchus zijn jeugd hier heeft doorgebracht. De wijngaarden zijn aan het begin van de 21e eeuw her-plant met de beste kwaliteit wijnstokken. De vinificatie ruimtes zijn modern en efficiënt.

lees meer
  • land van herkomst: Roemenië
  • wijnstreek: geheel Roemenië
  • druivensoort: pinot noir
  • smaakprofiel: zwierig
niet online, bekijk winkelvoorraad
5.99
7.99/l