


over dit product
Een XXL kussensloop gemaakt van zacht katoen. Katoen is een zachte maar ook sterke stof waardoor het lang meegaat. Het ademt goed door de natuurlijke vezels en voelt daardoor koel aan.
Een XXL kussensloop gemaakt van zacht katoen. Katoen is een zachte maar ook sterke stof waardoor het lang meegaat. Het ademt goed door de natuurlijke vezels en voelt daardoor koel aan.
Bij HEMA hebben we beddengoed in veel verschillende materialen. Zo zit er altijd iets tussen dat perfect is voor jou. We leggen graag uit wat de eigenschappen zijn van de verschillende materialen:
basis katoen en zacht katoen
Natuurlijk materiaal, ademend, vocht absorberend. Zacht katoen is dichter geweven dan basis katoen waardoor het zachter aanvoelt.
jersey katoen
Natuurlijk materiaal, vocht absorberend. Jersey katoen is gebreid waardoor de stof elastisch is.
katoen satijn
Natuurlijk materiaal, ademend. Katoen satijn is licht glanzend en voelt extra zacht aan.
katoen percal
Natuurlijk materiaal, ademend, vocht absorberend. Katoen percal is strak geweven en voelt koel en fris aan.
flanel
Natuurlijk materiaal, vocht absorberend, extra zacht. Flanel is opgeruwd en zorgt daarmee voor extra warmte.
badstof
Extra vocht absorberend, zacht en warm.
molton
Een molton leg je onder het hoeslaken. Het zorgt voor hygiënische bescherming van het matras en vangt lichaamsvocht op tijdens het slapen.
waterdichte molton
Molton met waterdichte, zachte bovenlaag.